Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: kinaorganizasyon
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

11-08-2014 21:57
Kına organizasyonu info profesyonel ekibiyle İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde hizmetleri mevcuttur.

11-08-2014 21:56
Profesyonel bir Kına Gecesi Organizasyon Firmasından destek almak istiyorsanız ekibimizle hizmetinizdeyiz.

11-01-2013 03:53
Gelin Kınası için kına tahtı kiralama, fasıl ekibi, kına fotoğrafçısı, kına şerbeti, kahveci güzeli hizmetimizden yararlanabilirsini
z.

11-01-2013 03:53
Kına Organizasyonu için masa sandalye kiralama, dj temini, ses sistemi kiralama, bahçe ışıklandırması, süsleme hizmetimiz mevcuttur.
Kına Catering & Kokteyl Organizasyon

Catering OrganizasyonKına Gecesinde Ne İkram Edilir diye artık düşünmenize gerek yok.  Sizler için konuklarınızı karşılayacak onlara taze yiyecekler ve kaliteli içereceklerin ikramlarını gerçekleştirecek bir Organizasyon Şirketi var.  Hemen anlatalım sizlere Kına Gecesi için nasıl yapılır, düzenleme, nelere dikkat edilmeli. Öncelikle konuk sayısınız belli ve mekan olarak bir yer ayarladıysanız biz tüm Organizasyon & Catering sağlıyoruz. Kına için artık Kokteyl çok moda olmuş durumda. Çoğu kişi kendi evinin bahçesi, havuz başı, sosyal tesis yada kendi evinin salonunda gerçekleştiriyor kınasını. Tek sorun yiyecek ve içeceklerin kendileri tarafından sağlanması konuklarla ilgilenmesidir. Bu ortadan kaldırmanın yolu ise Catering Firmaları arasından biri ile anlaşmaktır. Ayrıca kına tahtı, süsleme ve gerekli ekipmanlarda unutmamak gerekir. FakaCatering Şirketlerit 2 Ayrı şirket ile anlaşmak sizin bütçenizi zorlayabilir ve daha çok zaman harcamanıza neden olabilir. Bunun yerine bizim vermiş olduğumuz Kokteyl İkramları veren şirketimiz yanında sizlerin ihtiyacı olan dekorasyon ve kına tahtı kiralama gibi hizmeti de gerçekleştiriyor. Sunduğumuz hizmetleri bununla sınırlandırmamak gerekir mesela bir dj + ses sistemi, ışık sistemleri, plastik sandalye + süslemesi gibi bir çok seçenekte mevcut.  Tabi sizin istediğiniz hizmeti göz önünde bulundurarak en uygun fiyatlı olarak sunacağımız Kokteyl Organizasyonları + kına paketleri ile çözüm sunabiliriz.  Kına ve Kokteyl paketi sunuyoruz bu pakette neler var. İkram olarak ( kanepe, mini tavuk, sosis, küçük pizza, sigara böreği, baklava, ekler gibi yiyecek hizmeti sunuyoruz. İçecekler de ise demleme çay, meyve suları, pepsi, fanta gibi içecekleri garson ekibimiz servis etmektedir.


Kına Organizasyon Firmaları

Kına Organizasyon FirmalarıTüm Kına Organizasyonları için her türlü ekipmana sahip olan firmamız sizlere kiralama ve hizmet konusunda farkı seçenekler sunabilmek için çalışmaktadır. İstanbul başta olmak üzere sonrasında tüm Türkiye için farklı seçeneklerle Kına Gecesi Organizasyonu konusunda çeşitli hizmetler sunarak çalışmalarına devam etmektedir. Bizim için en uygun fiyatlarla organizasyon hizmetini sunmak ve organizasyon sonunda mutlu yüzler görmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Kına düğünü için masa kiralama, bahçe ışıkları temini, servis hostesi, bindallı kostümleri, kına mendilleri gibi her ekipmanı sizlere kolayca sağlayabiliriz.


Kına Gecesi Organizasyon Fikirleri

Kına Organizasyonu İstanbulKına Gecesi Organizasyon Fikirleri; Herkes Kına Düğünü için bir mekan kiralar yada evinin bahçesinde misafirlerini evine davet etmek ister. İşte bu etap da yanı Evde Kına Organizasyonu için kiralama firması aradığınız kına düğünü info sizlere tüm hizmetler konusunda farklı seçenekleriyle hizmet verir. Çoğu mekan süsleme konusunda farklı süsleme ve hizmet seçeneklerine sahiptir. Eğer kiraladığınız bir mekanda Sandalye süslemesi çeşitli masa dekorasyonu, bindallı kostümlü gelin hanımın yardımcısı gibi seçenekler mevcut değilse bu konuda bizden hizmet alabilirsiniz.


Kına Gecesi Organizasyonu

Kına Gecesi OrganizasyoKına Organizasyonlarınu için modern ya da alaturka tüm fikirlerinize açığız… Gelin ve damat için çeşitli renklerde ve modellerde kına tahtı kiralama hizmeti sunmakta, tahtırevanı ve tente çadır ile özel bir köşe hazırlayarak kına fotoğrafları için de hoş bir görüntü sağlamaktayız. kına ve çerez dağıtımı için geleneklere uygun giyilmesi gereken bindallı kıyafetler giymiş bayan, yardımcı ve servis elemanları ayarlamaktayız. Müzikli eğlenceler için bayan fasıl ekibi ya da bayan dj hizmeti sunmakta, Bayan Fotoğrafçı ile güzel anılarınızı ölümsüzleştirmekteyiz.


Kına Düğünü ve Gelin Kınası

Kına Düğünü ve Gelin Kına Organizasyon FirmasıKınası eski bir islam geleneğidir. Kına Düğünü organizasyonunun önemini kısaca anlatmak gerekirse gelinin anne ve baba evinden çıkmadan bir gün öncesi bayan bayana yapılan eğlencedir.( Kına Düğünleri ) bu gece farklı eğlence anlayışları ve konseptleri ile her ne kadar farklılık gösteriyor gibi görünse de kına gecesinde sembolik olarak gelin ve damadın beraberliklerinin kutlanıp kutsanması esas alınır. Kına Gecesinin kutlanmasında farklı kültürler rol oynar. bir çok şehirde ve millette farlı eğlenceler yapılır. Bizler de tüm kültürlerin özelliklerini ele alarak sizlere uygun olan kına gecesi konseptini seçip çeşitli organizasyonlara imzamızı atmaktayız.


Kına Gecesi Süsleme

 ( -Kına Gecesi Organizasyonları Kına Gecesi Organizasyonları info profesyonel ve eğlenceyi seven ekibi ile sizleri bu ortak noktada buluşturan günlerde profesyonelliğini ortaya koyarak profesyonel ( - Ses Düzeni - ) ve ( sanatçı) kadrosu ile ( müzik coşkusunu) , ışıklandırma ve süsleme ekibiyle günün temasını, yaşatarak sizlere o günün en unutulmaz gün olduğunu hatırlatır..-) Kına Organizasyon Firması arıyorum ve bulamıyorum mu diyorsunuz Kına Organizasyonu info bütün organizasyonların planlamasını yapıp sizlere çözümler sunmaktadır… İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası için Kına Organizasyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kına Gecesi Süsleme seçeneklerimizde: masa süsleme ( gümüş şamdan, renkli taş ve boncuk süslemesi, sandalye süsleme (beyaz saten ve kurdele bağlama) Balon Süsleme( kapı tak balon ve çiçek balonlar ) Tül Süsleme ( ağaç, merdiven, ev süslemesi )gibi Kına süsleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz


Kına Organizasyonu

Kına Kına Gecesi SüslemeGecesi gibi en güzel anları yaşayacağınız anlarda o mekanın istediğiniz renklerde olmasını isterseniz… Kına Organizasyonu info olarak mekan süslemesinden masa ve sandalye süslemeleri kadar uzman ekibimiz hizmetinizdedir…( Kına Organizasyonları )…Bizler için başta gelen sizlerin bu günün sonucundan memnun kalmanızdır. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin birçok yerinde –( Kına Gecesi )- organizasyon Hizmeti veren…( Kına Organizasyonu)… info geniş portföyüyle siz değerli dostlarımıza farklı organizasyon paketleri sunmaktadır.İster küçük bir bütçe, isterse büyük bir bütçe ayırın sizler için yapacağımızın en kalitelisini yapmayı amaçlarız. Kına Gecesi için Organizasyon Firması arıyorsanız referanslarımızı ve fiyatlarımızı mutlaka incelemelisiniz.


Kına Gecesi Organizasyonları

Kına TahtI KiralamaKına Gecesi Organizasyonlarınızda profesyonel bir Organizasyon Firması arıyorsanız her türlü hizmet için bizi arayabilirsiniz… ( - Kına Organizasyonları gibi hayatınızda en güzel duyguları yaşayacağınız anlarda mutlaka o mekânın hayalinizdeki renkleri almasını istersiniz… Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlardır…( - Bunun için bu mekanı seçtiğiniz renkleri içeren masa sandalye süslemesi, kına tahtı süsleme, ışık ve volkan gösterisi gibi ekipmanlarla süslüyoruz… -) Organizasyonları için her türlü ihyacınız olan Masa Sandalye Kiralama, Bistro Masa Süsleme, Balon Süslemesi, Bayan DJ Kiralama ve Ses Sistemi temini gibi birçok hizmeti Kına Organizasyonu info da bulabilirsiniz… Kına Organizasyonlarınızda Bahçe Süslemesi, Kına Şerbeti, Pamuk Şeker ve Popcorn Arabası Kiralama hizmetimiz mevcuttur.